Дома Видео (Видео) КОМИЧНО – Најлошите 13 секунди во Лигата на шампионите

(Видео) КОМИЧНО – Најлошите 13 секунди во Лигата на шампионите

0
totenham

Нема потреба од многу зборување, доволно е да се погледне…

Изгледа навистина комично, Англичаните пишуваат дека вакво нешто може да се види помеѓу аматерите во Конференциите, но тука актери се фудбалери кои настапуваат во Лигата на шампионите.

Во натпреварот помеѓу Тотенхем и Борусија Дортмунд веројатно беа видени најлошите 13 секунди во историјата од Лигата на шампионите кои имаа комична завршница. Погледнете…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Нејмар погодуваше, но и „кроеше“ мрежички

Фудблаерот на Селтик Џејмс Форест лошо помина во еден од дуелите со најскапиот фудбалер во…