Дома Видео Видео: Добро, како успеа да промашиш!?

Видео: Добро, како успеа да промашиш!?

0

Празен гол, човекот одеше сам кон голот и успеа да шутне над голот…Не верувате погледнете го видеото…

 

Get Tagging…👇🤦🏻‍♂️😂 #classic #miss

A post shared by Football Soccer Futbol (@rldesignz) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ибра повторно погоди, ЛА Галакси на чекор до плеј-оф

Фудбалерите на Лос Анџелес Галакси синоќа во гости ја победија Минесота со 3:1, а во листа…