Дома Видео Видео: Добро, како успеа да промашиш!?

Видео: Добро, како успеа да промашиш!?

0

Празен гол, човекот одеше сам кон голот и успеа да шутне над голот…Не верувате погледнете го видеото…

 

Get Tagging…👇🤦🏻‍♂️😂 #classic #miss

A post shared by Football Soccer Futbol (@rldesignz) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

ДАЈТЕ МУ НАГРАДА: Промашување на ГОДИНАТА (видео)

Фразата е дека ова е потешко да се промаши отколку да се погоди. Лахлан Веjлс од Маринерс …