Дома Видео Видео: Дефанзивец погоди со пета во стилот на Ибра!

Видео: Дефанзивец погоди со пета во стилот на Ибра!

0
goal

Покрај голот на на Рибињо во Турција денес беше виден уште еден супертрактивен погодок.

Фудбалерот на Акишар Мустафа Јумала постигна одличен погодок. За се да биде уште повеќе спектакуларно се работи за дефанзивец! Навистина на неверојатен начин го искористи нафрлувањето на својот соиграч…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

(Фото+Видео) Вардарци пристигнаа во Келн!

Утрово „црвено-црната“ експедиција тргна за Германија, а доаѓањето на вардаровите ракомета…