Раул Гонзалез го заврши својот престој во Вардар, сепак е сеуште во Македонија поради обврските кон црвено-жолтата селекција со која го чека бараж двомеч за СП против Романија. Во интервјуто кое може да го погледнете подоле тој зборува за емоциите и престојот во Вардар.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

„AС“ oткрива детали: Барди потпишува нов договор со рекордна клазула

Шпанските медиуми, поточно „АС“ ги објави деталите за новиот договор со Леванте на македон…