Дома Видео Асистенцијата на Дончиќ преку цел терен и забивањето на Леброн (ВИДЕО)

Асистенцијата на Дончиќ преку цел терен и забивањето на Леброн (ВИДЕО)

Тимот кој го избра Леброн славеше на Ол-Стар натпреварот во Чикаго со 157:155.

Во натпреварот во кој видовме повеќе атрактивни потези и забивања се издвојува и акцијата во која Лука Дончиќ преку цел терен асистираше за Леброн кој атрактивно ја заврши.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Расправијата со Ѓоковиќ не му беше доволна: Кирјос сега го провоцира Јокиќ! (ФОТО)

Ник Кирјос е еден од најконтроверзните тенисери во светот, најпозната во јавноста е негова…