Дома Видео Majсторија во негов стил: Шрауба на Стоилов против Војводина

Majсторија во негов стил: Шрауба на Стоилов против Војводина

Вардар го игра натпреварот против Војводина и го трасира патот кон победа против српскиот претставник во СЕХА лигата.

Во првото полувреме од овој натпревар видовме и една атракција од капитенот Стоилов кој со шрауба во свој стил ја затресе мрежата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Во Босна виден спеткакуларен гол 🎥

Фудбалерот на босанскиот нисколигаш Младост од Суха, Хасан Ибриќ постигна ретко виден гол.…