Дома Видео Maгија на Суарез на тренингот на Барса (ВИДЕО)

Maгија на Суарез на тренингот на Барса (ВИДЕО)

Екипата на Барселона се врати на тренинзите со цел да се подготви за продолжување на сезоната, а од видеата кои клубот ги објавува на социјалните мрежи може да се заклучи дека фудбалерите и тоа како чекаат да продолжи сезоната.

Веќе видовме колку Меси изгледаше мотивирано (тука), а сега ни пристигнува и еден магичен потег на Луис Суарез. Нето не можеше ништо да направи освен со поглед да ја испрати топката во голот.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Милан не му дал четири гола на Јувентус 31 година

Милан синоќа потсети на најдобрите свои денови и оствари сензационална победа над Јувентус…