Дома Офсајд Дилета ужива на јахта во прегратките на своето момче 📸

Дилета ужива на јахта во прегратките на своето момче 📸

Познатата италијанска спортска новинарка Дилета Леота често пати го привлекува вниманието на медиумите.

Овој пат новинарката на „ДАЗН“ беше фотографирана во прегратки на нејзиното момче, турскиот јактер Џан Јаман. Папарците ги фотографираа додека парот беше на јахтата на актерот во Бодрум.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Aтрактивна боксерка во долна облека направи шоу на мерењето пред борбата 🎥

Ебени Бриџис е позната како најпровокативна боксерка, а сега повторно направи шоу. Бриџис …