Дома Видео Хит реакција на детенце кога се поздрави со Роналдо 🎥

Хит реакција на детенце кога се поздрави со Роналдо 🎥


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Нема потреба да се зборува каква икона е Кристијано Роналдо, а оваа реакција на детенцето пред натпреварот со Уругвај е навистина симпатично да се види.

Дефинитивно ова е момент кој ова момче вечно ќе го памети.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Девојката на Пике бегаше од новинарите, па се удри во билборд 🎥

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Во последно време Же…