Дома Видео Хит видео: Хрватите пееја турбо-фолк хит под прозор на проститутките во Ротердам 🎥

Хит видео: Хрватите пееја турбо-фолк хит под прозор на проститутките во Ротердам 🎥

Вчера во финалето од Лигата на Нации се сретнаа селекциите на Хрватска и Шпанија, а славеше „Црвената Фурија“ по изведувањето на пенали.

Финалето се играше пред повеќе од 25.000 хрватски навивачи кои имаа и свое шоу на улиците низ Ротердам.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


На социјалните мрежи по натпреварот се појави видео на кое голем број навивачи на Хрватска го пеат трубо фолк хитот „Излези мала“ под прозорот на проститутки во Ротердам.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Кошаркарите на Далас на тренинг се мотивираа со – хитот на Цеца! 🎥

Далас Маверикс ја подобри формата пред стартот на разигрувањето во НБА лигата каде што ќе …