Дома Фудбал Англија Халанд и девојката на прославата на Сити се појавија во пижами 📸

Халанд и девојката на прославата на Сити се појавија во пижами 📸


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓Mанчестер Сити вчера ја славеше титулата во Премиер лигата откако победи Челзи на „Етихад“, титулата „граѓаните ја обезбедија ден претходно откако Арсенал изгуби од Нотингем.

Вчера очекувано следуваше голема прослава во Манчестер, а на таа забава вниманието го привлече Халанд.

Халанд заедно со неговата девојка се појавија во сини пижами, тука беше и неговиот татко, но не беше облечен во таков стил.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Се спушта завесата во Премиер лигата: Лестер или Евертон, еден ќе ја напушти елитата

Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? ↓↓↓ Денес има го…