Дома Видео Фудбалери против судии – откачена компилација со тензични моменти (видео)

Фудбалери против судии – откачена компилација со тензични моменти (видео)

0

Кога нервите и трпението ќе излезат од контрола.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Постигнаа гол после 13 секунди игра, а не ја ни допреа топката (ВИДЕО)

Младите фудбалер на Спортинг го „постигнаа“ еден од најчудните голови. Тие стигнаа до пред…