Дома Македонски спорт Мак ракомет Урнебесен тајм-аут на Алушовски: Знаете колку глупости направивме? (ВИДЕО)

Урнебесен тајм-аут на Алушовски: Знаете колку глупости направивме? (ВИДЕО)

Вчера Еурофарм беше поразен на гостувањето кај Кокс во Лигата на шампионите.

На овој натпревар тренерот на Еурофарм имаше еден интересен тајм аут кон крајот на првото полувреме.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Мак ракомет

Проверете

Шок за Солскјер на тренингот: Погба во жесток дуел се повредил сам и го повредил Фернандеш!

Манчестер Јунајтед добро изгледаше на натпреварите по рестартот на сезоната, а сега Оле Гу…