Дома Видео Унгарските хулигани ја бркаа полицијата низ стадионот 🎥

Унгарските хулигани ја бркаа полицијата низ стадионот 🎥

Aнглија одигра 1:1 против Унгарија во квалификациите за Светското првенство, а на трибините на овој натпревар се случи еден инидент.

Унгарските хулигани без милост ја нападнаа британската полиција која прво се спротистави, но потоа мораше да бега низ стадионот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Атракција од Кирјос: Со сервис каков што ретко се гледа ја крена публиката на нозе 🎥

Ник Кирјос во претходниот период беше во центарот на вниманието поради позитивните комента…