Дома Видео Тепачка во соблекувалната на Клуж после елиминацијата од Црвена Звезда 🎥

Тепачка во соблекувалната на Клуж после елиминацијата од Црвена Звезда 🎥

Tимот на Клуж доживеа дебакл против Црвена Звезда во квалификациите за Лигата на Европа (0:4, 1:2), а после вчерашниот натпревар во центарот на вниманието се најдоа тренерот и претседателот на клубот.

Романските новинари објавија снимка од физичка пресметка. На снимката може да се види дека обезбедувањето на газдата на тимот влезе во соблекувалната и имаше пресметка со претседателот и тренерот. И претседателот и тренерот по мечот добија откази.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Голманот на Вестерло го прими најкомичниот гол сезонава 🎥

Вестерло вчера победи Мускрон со 4:3 во натпреварот во кој два гола постигна и македонскио…