Дома Останати Скандал: Уапсен најдобриот голфер во светот🎥

Скандал: Уапсен најдобриот голфер во светот🎥

Најдобриот голфер во светот Скоти Шелфер бил уапсен, пренесуваат светските медиуми.

Шелфер полицијата го уапсила пред голф клубот Валхал, а повеќе информации се уште нема.


Мбапе со маска на победа против Холандија! ↓↓↓


На снимката која се појави на социјалните мрежи може да се види како Шелфер е однесен со полицикскиот автомобил.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

На 44 години за првпат се избори за пласман на Олимписките игри

Хрватската пингпонгарка Ивана Малобабиќ на 44 години за првпат се избори за пласман на Оли…