Дома Фудбал Останато Се правеше мајстор пред Тоти, па легендата со генијален лоб покажа „кој е кој“ на теренот (ВИДЕО)

Се правеше мајстор пред Тоти, па легендата со генијален лоб покажа „кој е кој“ на теренот (ВИДЕО)

1

Легендарниот фудбалер на Рома и еден од најголемите во историјата на италијанскиот фудбал, Франческо Тоти кој е во фудбалска пензија играјќи мал фудбал покажа дека во неговите нозе има уште магија.

Еден противник се правеше мајстор пред Рома, но само неколку минути Тоти се маестрален лоб удар на спротивната страна покажа кој е мајсторот на теренот.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

„Не се бориме за опстанок, ниту за Европа, туку за Синиша Михајловиќ“

Играчите на Болоња повторно се спремни да се борат за Синиша Михајловиќ. Болоња оваа сезон…