Дома Фудбал СЕДУМ МИНУТИ УЖИВАЊЕ: Барса ги избра најдобрите асистенции на Меси! (ВИДЕО)

СЕДУМ МИНУТИ УЖИВАЊЕ: Барса ги избра најдобрите асистенции на Меси! (ВИДЕО)

Барселона денес ги израдува своите навивачи со видео компилација од најдобрите асистенции на Лионел Меси.

Аргентинецот сигурно е најдобриот играч кој заиграл во каталонскиот дрес, а со своите потези ја воодушевува јавноста. Барселона сега објави видео за фановите на овој клуб и уште еднаш ја покажа генијалноста на Меси.

Уживајте…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Спрема ли Звезда „бомба“? Ивановиќ на ручек со Терзиќ! 📸

Иако се шпекулираше дека Бранислав Ивановиќ е пред враќање во Премиер лигата српските меди…