Дома Фудбал Останато Сакаше да биде како Волански, но никој не ја „рецна“ – сама си влезе, сама и излезе (ФОТО)

Сакаше да биде како Волански, но никој не ја „рецна“ – сама си влезе, сама и излезе (ФОТО)

Финалето во Лигата на шампионите оваа година го обележи атрактивната Кингски Волански, па една девојка се обиде на сличен начин да се прослви во финалето на европското првенство за играчи до 21 година.

Вчера во моментите кога главниот судија на натпреварот означи крај на првото полувреме од финалето на Европското првенство за млади една девојка втрча на теренот.


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Разбирливо е дека сакаше да привлече внимание, но тоа воопшто не и успеа бидејќи никој дури ниту редарите не се обидоа да ја запрат, па како што влезе така сама така и го напушти теренот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Манчестер Јунајтед одлучи да го отпушти Тен Хаг

Манчстер Јунајтед на крајот на сезоната ќе го откупшти тренер Ерик Тен Хаг, тврдат медиуми…