Дома Видео Рекорд во ММА: Брутален нокаут за само три секунди 🎥

Рекорд во ММА: Брутален нокаут за само три секунди 🎥

Кубанецот Робелис Деспањ, висок 201 сантиметар кој освои бронза во Лондон 2012 година, како и две бронзи на Светските првенства постави нов рекорд.

Минатата година Деспањ постави рекорд кога за 12 секунди го нокаутираше Тревис Грагоре.


Кој ќе биде новиот шампион, Сити или Арсенал? ↓↓↓


Сега го подобри својот рекорд и по само три секунди го патосираше Стиви Пејн.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Напаѓачот на Интер го провоцираше Јувентус, па ќе добиеше „воспитна“ од својот татко 🎥

Екипата на Интер по вчерашниот натпревар против Лацио го доби заслуженото Скудето. „Нероаѕ…