Дома Фудбал „Прошетајте“ во внатрешноста на „Сантијаго Бернабеу“ (ВИДЕО)

„Прошетајте“ во внатрешноста на „Сантијаго Бернабеу“ (ВИДЕО)

Реал Мадрид без дилеми е еден од најгоемите клубови во светот, многумина ќе кажат и најголем.


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Српската телевизија „Спорт Клуб“ сега објави видео преку кое ни покажува дел од внатрешноста на култниот „Сантијаго Бернабеу“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Влаховиќ откри зошто игра малку на Светското првенство

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Напаѓачот на срп…