Дома Видео Префинет шут: Тренинг мајсторија на Хамес Родригез

Префинет шут: Тренинг мајсторија на Хамес Родригез


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Токму заради вакви мајстории и атрактивни потези играчи како Хамес Родригез се во врвот на фудбалот и едни од најплатените на светот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Дојде како голем талент, а Анчелоти сезонава нема да смета на него?!

Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓ Турскиот суперталент Арда Ѓулер нема…