Дома Фудбал Светско првенство во фудбал - Мундијал во Русија 2018 Проработе Иван Перишиќ, Хрватска се враќа во игра за финале! (видео)

Проработе Иван Перишиќ, Хрватска се враќа во игра за финале! (видео)

0
perisic

Хрватска се враќа! Иван Перишиќ постигнува гол во 68 минута и изедначува на 1:1!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Светско првенство во фудбал - Мундијал во Русија 2018

Проверете

Емери го „закова“ на клупата, а тој си замина со 10 милиони евра – сега ќе има прилика за одмазда!

Aрсенал во Лигата на Европа ќе игра против Рен, а во центарот на вниманието ќе бидат две л…