Дома Тикет на денот Понуда за обложување:Предлог тикет за денес!

Понуда за обложување:Предлог тикет за денес!

Нашата редакција во соработка со специјализираниот портал за обложување „Kladenje.mk“ ќе ви помага при изборот на натпревари како и понуда на најдобрите коефициенти.

Пиза – Салернитана 0-2

Пиза се наоѓа на 14-та позиција со вкупно освоени 10 бода и учинок од 2 победи, 4 реми и 3 порази.Салернитана е нешто подобро пласирана и ја има 5-та позиција со вкупно 15 бода кои ги има освоено преку 4 победи, 3 реми и 2 порази. Овие две екипи досега се имаат сретнато вкупно 8 пати, а на ниту еден од тие натпревари не се постигнати повеќе од 3 гола, па веруваме дека и денес ќе продолже таа традиција. Нашиот предлог е 0-2 гола, а тоа може да го изиграте во bet365 со коефициент 1.70

Алавес – Атлетико Мадрид 2

Тешко дека тимот на Алавес ќе ја повтори минатата сезона каде што цело време се бореа за излез во Европа. Тие оваа година се наоѓаат на вториот дел на табелата и досега од 10 изиграни кола има победено само три пати, а тоа е доволен показател за нивината лоша форма. Атлетико Мадрид во последното коло зеде важни три бода од екипата на Билбао каде што славеше со 2-0. Тие повторно се вратија во трката за титула која се разбира е нивната главна цел за оваа година. „Јорганџиите“ се наоѓаат пред императив победа и поради тоа нашиот предлог е Тип 2. Тоа може да го изиграте во bet365 со коефициент 1.85

Бреша – Интер 2

Интер после одличниот почеток започна да потфрла во последно време. Најдобар доказ за тоа ни е натпреварот против Парма каде што одиграа реми (2:2) и не успеаа да го престигнат лидерот Јувентус. Поради тоа тимот на Конте нема право на кикс на овој натпревар и се наоѓа пред императив победа. Бреша е противник по мерка и веруваме дека „нероаѕурите“ ќе ги освојат трите бода. Нашиот предлог е Тип 2, а тоа може да го изиграте во bet365 со коефициент 1.60

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Го видовте потегот на Роналдо кон Пакета по натпреварот? (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо вчера против Милан одигра прилично лош натпревар. Португалецот не беше н…