Дома Македонски спорт Никола Митревски во топ 5 одбрани на колото

Никола Митревски во топ 5 одбрани на колото

Maкедонскиот репрезентативен голман, Никола Митревски се најде во топ 5 одбрани на колото со вчерашниот настап против Данска.

Македонија вчера беше поразена од Данска и со три порази го заврши настапот на ова ЕП.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Шишковски: Македонската јавност верува во нас затоа што ние докажавме дека можеме!

Македонија на стартот на јуни на ја очекуваат четири натпревари против Бугарија (2. јуни),…