Дома Видео Најлудите пингпонгарски потези од 2019

Најлудите пингпонгарски потези од 2019

Пингпонгариве се ѕверови кога успеваат истовремено брзо, прецизно и точно да го следат и удираат топчето. Чисто за информација, брзините на топчето се движат помеѓу 50 и 70 километри на час.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Емотивни видеа: Погледнете како Коби ја учеше својата ќерка Џиџи

Синоќа светската јавност ја потресе шокантна вест за смртта на Коби Брајант. Тој заедно со…