Дома Видео Најлудите пингпонгарски потези од 2019

Најлудите пингпонгарски потези од 2019

Пингпонгариве се ѕверови кога успеваат истовремено брзо, прецизно и точно да го следат и удираат топчето. Чисто за информација, брзините на топчето се движат помеѓу 50 и 70 километри на час.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

За да изведете вакво нешто во вода треба да имате силни нозе како Ибра🎥

Златан Ибрахимовиќ овие денови ужива во годишниот одмор. После одличната полусезона во дре…