Дома Видео Навивачите на Интер му приредија спектакуларен пречек на Станковиќ 🎥

Навивачите на Интер му приредија спектакуларен пречек на Станковиќ 🎥

Дејан Стајковиќ кој денес со Црвена Звезда ќе му гостува на Милан во рамките од Лигата на Европа како играч најдобрите денови ги помина во градскиот ривaл на „росонерите“, Интер.

Тие денови навивачите на Интер не му ги заборавија и му приредија фантастичен пречек пред натпреварот во кој со Звезда ќе се обиде да го елиминира Милан.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Клоп за Суперлигата: Ниту јас, ниту играчите до вчера не знаевме ништо

Од вчера во фудбалскиот свет актуелна е новата Суперлига која ја формираа 12 големи европс…