Дома Видео Мурињо изненади: Се појави во спот на познат рапер 🎥

Мурињо изненади: Се појави во спот на познат рапер 🎥

Португалецот Жозе Мурињо ја изненади јавноста откако се појави во спотот на британскиот рапер Стромзи.

Целиот спот трае скоро 11 минути, а Мурињо во еден момент се појавува со една од своите познати изјави.

Навистина е интересно, но и необично да го видиме Жозе кого сме навикнати да го гледаме покрај теренот во едно сосема поинакво издание.

СПОТОТ НА СТРОМЗИ

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Првиот гол во кариерата на Кристијано Роналдо 🎥

Кристијано Роналдо својот прв гол во професионалната кариера го постигна на само 17 години…