Дома Фудбал Останато Марсело покажа како изгледа неговото тело по изолацијата (ФОТО)

Марсело покажа како изгледа неговото тело по изолацијата (ФОТО)

Mногу фудбалери ја искористија домашната изолација за да работат на нивната физичка форма.

Видовме многу примери на фудбалери за кои навистина е очигледно дека поминувале прилично многу време во теретана. Еден од нив е левиот бек на Реал, Марсело.

Марсело веќе десет години е стандарден член на „кралевите“, но и иако освои се што можеше да се освои и понатаму работи на себе за да биде подобар.

Бразилецот денес покажа како изгледа неговото тело по изолацијата.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Tрадицијата вели: Реал Мадрид ќе биде шампион!

Реал Мадрид е многу блиску до рекордната 34.титула во Ла Лига откако вчера беше победен Ге…