Дома Фудбал Германија Мане со потегот после мечот ги воодушеви навивачите на Баерн 🎥

Мане со потегот после мечот ги воодушеви навивачите на Баерн 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Садио Мане постигна гол на дебито во Бундеслигата во убедливата победа на Баерн против Ајнтрахт од 1:6.

По потписот со Баерн Мане не го криеше задоволството, а сега започна да го покажува и својот квалитет. Натпреварот против Ајнтрахт се играше пред повеќе од 50.000 гледачи, а Мане беше стрелец на третиот гол.

Веднаш по последниот судиски свиреж Мане отиде до навивачите на Баерн го зема мегафонот и почна да навива.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Германија

Проверете

Наполи и Де Лаурентис под истрага за сомнителни трансфери!

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Наполи и сопственикот…