Дома Видео Лудак: Том Брејди со малата ќерка скокна од карпа од огромна висина (ВИДЕО)

Лудак: Том Брејди со малата ќерка скокна од карпа од огромна висина (ВИДЕО)

Познатиот играч во американски фудбал, Том Брејди на социјалните мрежи објави видео кое многумина го сметаат за скандалозно.

Брејди ја фати својата ќерка за рака и скокна од карпа. Немаше да има никаков проблем доколку стануваше збор за нормална висина, а не висина која е сериозно голема и за возрасен човек, а не пак за дете.

За среќа Брејди и девојчето поминаа неповредени. Очигледно Брејди беше толку горд на себе и на својата ќерка, па видеото го сподели на социјалните мрежи и напиша:

„Ако Виви еден ден стане олимписка шампионка тоа сигурно нема да биде во пливање. Сепак, тука е тато даде десетка“.

 

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Гестот на Гризман од тунелот на „Ванда Метрополитано“ дополнително ќе го испровоцира Симеоне

Барселона во дербито со минимални 0:1 го победи Атлетико Мадрид. Голот го постигна Меси, а…