Дома Видео „Кралот“ не знае да губи: Леброн избега и не им пружи рака на кошаркарите на Феникс 🎥

„Кралот“ не знае да губи: Леброн избега и не им пружи рака на кошаркарите на Феникс 🎥

Ѕвездата на Лос Анџелес Лејкерси, Леброн Џејмс беше разочаран после вчерашниот пораз на Феникс во шестата рунда од плеј-офот со кој актуелните шампиони беа елиминирани.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓„Кралот“ веднаш „избега“ во соблекувалната без да им пружи рака на противниците што секако не е убаво од негова страна.

За Џејмс инаку ова беше првпат во кариерата да биде елиминиран во првата рунда од плејофот, па веројатно не можеше да се помири со раната елиминација.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Улична пресметка на навивачи на Англија и Велс 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Англија и Велс ќ…