Дома Останати Кој до титула во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? 🎥

Кој до титула во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!? 🎥


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Уште многу малку има до крајот на сезоната.

Вака сега, да видиме кај е најинтересно сега баш на крајот. Шпанија се знае кој е шампион, во Англија, во Италија и во Франција исто така се знае кој е шампион . Не се знае само кој ќе го крене трофејот во Германија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

ПСЖ го „краде“ Гундоган пред носот на Барселона

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ил…