Дома Видео Комична сцена во Белград: Куче се „олесни“ на теренот 🎥

Комична сцена во Белград: Куче се „олесни“ на теренот 🎥

Комична сцена беше видена денес пред натпреварот помеѓу Партизан и Анортозис.

Пред излегувањето на фудбалерите на загревањето камерата прикажа куче кое е на теренот кај јужната трибина и врши голема нужда. Потоа кучетот исчезна од теренот, го немаше около половина час, но потоа повторно се појави. Кучето одново имаше свое шоу, натпреварот беше прекинат, а тогаш беше отстрането.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Да се обиде уште милион пати нема му успее: Србин ја рогна топката преку цел терен и даде кош! 🎥

Српскиот кошаркар Немања Недовиќ го постигна можеби најлудиот кош на сите времиња. Недовиќ…