Дома Видео Кај гледал тој што го обележувал овој терен? ?

Кај гледал тој што го обележувал овој терен? ?

Често пати сме сведоци на луди ситуации од фудбалските терени, а една таква сега ни доаѓа од Бразил.

На снимката која се појави на интернет може да се види колку „добро“ некој го обележал овој терен. Како дозволиле воопшто мечот да се игра!?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Алиоски со емотивна порака се збогува од Лидс🎥

Македонскиот репрезентативец Езѓан Алиоски денес преку видео порака се збогува со навивачи…