Дома Видео Кај гледал тој што го обележувал овој терен? ?

Кај гледал тој што го обележувал овој терен? ?

Често пати сме сведоци на луди ситуации од фудбалските терени, а една таква сега ни доаѓа од Бразил.

На снимката која се појави на интернет може да се види колку „добро“ некој го обележал овој терен. Како дозволиле воопшто мечот да се игра!?

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Меси херој на ПСЖ, Интер го најде лекот за Шериф 🎥

Вечерва се играа натпревари од третото коло во Лигата на шампионите. Интер го најде лекот …