Дома Трансфер зона Им го хакираа клупскиот веб сајт па го претставија Меси

Им го хакираа клупскиот веб сајт па го претставија Меси

Сагата околу иднината на Лионел Меси е главна тема во медиумите и така ќе биде се додека не се реши каде ќе игра Аргентинецот наредната сезона.

Откако тој побара да ја напушти Барселона секојдневно се појавуваат разни информации каде би можел да продолжи.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Барањето за трансфер на Меси беше поттик и за хакерите. Имено, хакери ја превземале официјалната страна на бразилскиот тим Крузеиро и објавија дека Меси ќе биде нивно засилуање.

Подоцна навивачите беа разочарани по објавата на Крузеиро дека се работело за хакерски напад.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Трансфер зона

Проверете

За иднината на Кварцкелија се огласи неговиот татко

Грузиецот Квича Кварцкелија е еден од фудбалерите кои се желба на Барселона во летниот пре…