Дома Видео Играч на Верона нокаутираше соиграч додека го славеше голот 🎥

Играч на Верона нокаутираше соиграч додека го славеше голот 🎥

Играчот на Верона, Томас Анри несекајќи направи глупост. Во вчерашниот натпревар против Наполи тој постигна гол, а при прославата го повреди својот соиграчи.

Ненамерно во еуфоричната прослава тој го удри во лицето и му го скрши забот. Докторскиот тим веднаш реагираше и мораше да ја санира повредата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Претседателот на Интер лут на тренерот Инзаги

Притисокот врз тренерот на Интер, Симоне Инзаги се повеќе се зголемува после серијата на л…