Дома Видео Девојката на Пике бегаше од новинарите, па се удри во билборд 🎥

Девојката на Пике бегаше од новинарите, па се удри во билборд 🎥


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓Во последно време Жерард Пике е во центарот на вниманието поради тоа што му се случува во приватниот живот, а сега новинарите го „уловија“ како шета со неговата девојка Клара Чиа.

Пике повеќе не се крие и се почесто е во јавноста со Клара, а медиумите во секоја прилика се обидуваат да дојдат до некаков коментар од двајцата.

Сега парот беше забележан на улиците во Барселона и додека новинарите се обидуваа да добијат изјава Клара се обидуваше да се сокрие, па така се удри во билборд. Во објавеното видео на социјалните мрежи се слушна силен звук, сепак Пике не застана и само продолжи да оди.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Бурно било во Рим по дербито: Мурињо и Лотито влегле во дуел!

Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓ Тензично беше вчера во римск…