Дома Видео Генијален потег на тренингот на Реал Мадрид (видео)

Генијален потег на тренингот на Реал Мадрид (видео)

0

Лукас Васкез оваа сезона не добива голема шанса на теренот да ги покаже своите квалитети, но затоа блеска на тренинзите.

Камерите забележаа еден негов генијален потег од вчерашниот тренинг, кој веднаш стана вирален на социјалните мрежи… Погледнете!

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Чудо од Ла Масија: Дете на Барса постигна феноменален гол… два пати (видео)

Шпанскиот гигант Барселона ја има една од најдобрите фудбалски академии во светот. Од „Ла …