Дома Останати ДЕЛ ОД АТМОСФЕРАТА: Македонија го игра одлучувачкиот натпревар во „Кантер Страјк ГО“! (ВИДЕО)

ДЕЛ ОД АТМОСФЕРАТА: Македонија го игра одлучувачкиот натпревар во „Кантер Страјк ГО“! (ВИДЕО)

0

Во овие моментите македонија го игра одлучувачкиот натпревар на Светското првенство во „Кантер Страјк ГО“ против Данска погледнете дел од атмосферата.

 

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

После повеќе од една година: Трамп го победи О’Саливен и стигна до титула

Џад Трамп го победи Рони О’Саливен во финалето на турнирот во Белфаст. Трамп во интересен …