Дома Останати ДЕЛ ОД АТМОСФЕРАТА: Македонија го игра одлучувачкиот натпревар во „Кантер Страјк ГО“! (ВИДЕО)

ДЕЛ ОД АТМОСФЕРАТА: Македонија го игра одлучувачкиот натпревар во „Кантер Страјк ГО“! (ВИДЕО)

0

Во овие моментите македонија го игра одлучувачкиот натпревар на Светското првенство во „Кантер Страјк ГО“ против Данска погледнете дел од атмосферата.

 

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Ѓоковиќ го прегрази Цонга во три сета!

Новак Ѓоковиќ рутински, со 3:0 во сетови славеше против Жо Вилфрид Цонга, и се пласира во …