Дома Видео Видете како Фабрегас го измами судијата (видео)

Видете како Фабрегас го измами судијата (видео)

0

Челзи минатото коло одигра само реми против Евертон, а шанса на овој натпревар доби и Цеск Фабрегас.

Веднаш по влегувањето во игра искусниот Шпанец направи несекојдневен потег. Имено, главниот судија го означи со спреј местото на изведување на слободниот удар, но Фабрегас најде начин како да го „измами“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Срамни сцени од Валенсија: Полицијата ги тепаше навивачите на Селтик

Фудбалерите на Валенсија и Селтик вечерва на Местаља ќе го одиграат реванш натпреварот од …