Дома Видео Видете го генијалниот гол на Меси на тренинг (видео)

Видете го генијалниот гол на Меси на тренинг (видео)

0

Фудбалерите на Барселона се спремаат за гостувањето кај Гетафе во недела во рамките на 18-то коло од Примера.

На последниот тренинг Меси уште еднаш покажа дека е во одлична форма и постигна гол со генијален потег… Погледнете!

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Колекцијата на Крауч: Посебно е импресиониран од дресовите на еден клуб

Питер Крауч можеби не е во групата на најдобри напаѓачи во својата генерација, но поради н…