Дома Видео Видео: Чудесниот потег на Радванска прогласен за најдобар во 2016!

Видео: Чудесниот потег на Радванска прогласен за најдобар во 2016!


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


За најдобар поен на ВТА турнејата во 2016 година беше избран оној на Агнешка Радванска на Индијан Велс.

Елеганција со подигнато фустанче…Уживајте!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит видео: Британски комичар го имитираше Ѓоковиќ – ќе бидам најдобар во галаксијата! 🎥

Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓ Џош Бери е познат британски комичар …