Дома Видео Видео: Чудесниот потег на Радванска прогласен за најдобар во 2016!

Видео: Чудесниот потег на Радванска прогласен за најдобар во 2016!

За најдобар поен на ВТА турнејата во 2016 година беше избран оној на Агнешка Радванска на Индијан Велс.

Елеганција со подигнато фустанче…Уживајте!


Време е за фудбалска класика: Шпанија - Италија! ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит во регионот: Одиграа како што им одговара, а реакцијата на голманот е – урнебесна! 🎥

Фудбалерите на Зета и Будва одиграа 3:3 во рамките од баражот за пополнување на Втората ли…