Дома Видео Видео: Сме виделе спектакуларни голови, но ова е нешто посебно!

Видео: Сме виделе спектакуларни голови, но ова е нешто посебно!

0

Германија лесно го совлада Азербејџан во последниот меч од квалификациите со 4:1, а натпреварот го одбележа Леон Горецка.

22-годишниот фудбалер на Шалке го отвори резултатот со неверојатен гол со пета пот пречката. Уживајте!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Во Италија вечер на „дебелкото“ и Џиџи, по Донарума зборуваше и Раиола!

Најнови информации стигнуваат од Италија, после Донарума се огласи и Мино Раиола. Случајот…