Дома Видео Видео: По глупаво изведен слободен удар сигурно не сте виделе!

Видео: По глупаво изведен слободен удар сигурно не сте виделе!

Добро се насмеаа гледачите кои дојдоа да го гледаат реванш натпреварот од Полскиот куп помеѓу Погон и нисколигашот Пушчзе.


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Погон во првиот натпревар победи до 2:1, а во реваншот го потврди пласманот со 2:0. Посебни возбудување немаше, но затоа гостинските фудбалери се погрижија да ја насмеат публиката.

При резултат 1:0 гостите добија слободен удар од солидна позиција, потрошија неколку минути на договор, а потоа го изведоа најглупавиот слободен удар кој некогаш сте го виделе!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Како да заборави дека е во пренос: Коментатор се занесе по згодна Хрватка 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Видео од комента…