Дома Видео (Видео) Потребни му беа САМО две минути – Лаказет ја отвори сезоната!

(Видео) Потребни му беа САМО две минути – Лаказет ја отвори сезоната!

0
lacasete

Новајлијата во дресот на Арсенал, Александар Лаказет, успеа да го постигне својот првенец во Премиер лигата и дресот на Арсенал после само две минути игра…

 
Alexandre Lacazette Goal HD – Arsenal 1… by sharleenguglielmo

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Ова го нема нигде: Циркуз на натпреварот Ал Џезира – Реал Мадрид

Фудбалерите на Ал Џезира и Реал Мадрид вечерва го одиграа полуфиналето на Светското клупск…