Дома Видео Видео: Најдобрите забивања за ноември!

Видео: Најдобрите забивања за ноември!


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓Ноември веќе изминува, па луѓето од Евро лигата веќе ги класифицираа 10-те најдобри забивања овој месец.

Забивањето на Брајан Данстон е на врвот на листата и тоа заслужено. Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Српски навивачи направија шоу во Мајами во поради Јокиќ 🎥

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Ко…