Дома Видео Видео: Најдобрите забивања за ноември!

Видео: Најдобрите забивања за ноември!

Ноември веќе изминува, па луѓето од Евро лигата веќе ги класифицираа 10-те најдобри забивања овој месец.

Забивањето на Брајан Данстон е на врвот на листата и тоа заслужено. Погледнете!


Србија прв тест за "големиот" најскап фаворит! Холандија во проблеми! ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Хит во регионот: Одиграа како што им одговара, а реакцијата на голманот е – урнебесна! 🎥

Фудбалерите на Зета и Будва одиграа 3:3 во рамките од баражот за пополнување на Втората ли…