Дома Видео Видео: Коларов погодува, Џеко слави од трибините!

Видео: Коларов погодува, Џеко слави од трибините!

0

Рома и Интер синоќа одиграа фантастичен натпревар, кој на крајот заврши без победник 2:2.

Најдобриот стрелец на „волчицата“ Един Џеко не можеше да игра поради повреда, но ги бодреше соиграчите од трибините.

Погледнете како славеше кога неговиот пријаел Коларов го израмни резултатот.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

(Видео) Срамни сцени од Валенсија: Полицијата ги тепаше навивачите на Селтик

Фудбалерите на Валенсија и Селтик вечерва на Местаља ќе го одиграат реванш натпреварот од …