Дома Видео Видео: Голманот на Беневенто постигна гол за голема радост на фенерџијата!

Видео: Голманот на Беневенто постигна гол за голема радост на фенерџијата!

0

Фудбалерите на Беневнто конечно стигнаа до првите бодови и тоа голот на својот голман во финишот од натпреварот против Милан.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Дончиќ, па ти си чудо: Кош преку цел терен (видео)

Синоќа се играше „Ел Класико“ во Евролигата, а Лука Дончиќ повторно го импресионираше цели…