Дома Видео Видео: Балотели повторно лудува – овој пат се надмина себе си!

Видео: Балотели повторно лудува – овој пат се надмина себе си!

0

Талентот на Марио Балотели е неспорен, но очигледно желбата за забава е поголема од онаа за успех на фудбалските терени.

Во текот на целата кариера Марио е познат по своите „лудории“, па неговиот последен „подвиг“ не е изненадување.

Италијанецот уживаше во возењето на минјатурен мотор, па видеото веднаш стана хит на интернет.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Дончиќ, па ти си чудо: Кош преку цел терен (видео)

Синоќа се играше „Ел Класико“ во Евролигата, а Лука Дончиќ повторно го импресионираше цели…